Príbeh značky REMPO

Vizitka spoločnosti

Spoločnosť REMPO je lídrom v oblasti zabezpečovania dodávok ochranných, pracovných a špeciálnych pracovných prostriedkov. Značka REMPO je na trhu už 75 rokov. Nadväzujúc na dlhoročnú tradíciu je spoľahlivým partnerom živnostníkov, súkromných firiem a organizácií štátnej správy.

História spoločnosti

1948

Založenie
spoločnosti

Po skončení 2. svetovej vojny sa v roku 1948 zakladá ŘEMPO – ŘEMESELNÍCKE POTŘEBY, štátny podnik ako veľkoobchodná odbytová základňa, ktorá má za úlohu obchodovať a zásobovať trh, najmä ochrannými pracovnými prostriedkami, textilom, koženými výrobkami, technickým materiálom, výrobkami z plastov atď. a tým aj zabezpečiť tovary a materiály pre širokú verejnosť, výrobné družstvá, pridružené výroby, dielne a veľké podniky a organizácie.

1968

Rozdelenie
podniku

Po vytvorení federácie (ČSFR) bol podnik rozdelený do dvoch samostatných celkov ŘEMPO Praha a REMPO Bratislava.

1995

Vznik nového
nástupcu

Po rozpade Československa sa privatizuje REMPO, š. p. priamou kúpou od FNM a 2. 9. 1995 vzniká spoločnosť r&empo, s. r. o. ako nástupca a pokračovateľ hore uvedených obchodných činností v ktorej sa profiluje do veľkoobchodnej a špecifickej maloobchodnej činnosti.

1997

Otvorenie prvého supermarketu

Otvorenie prvého jedinečného maloobchodného supermarketu s ochrannými pracovnými prostriedkami na Slovensku o ploche viac ako 1 200 m².

2001

Transformácia
spoločnosti

Spoločnosť sa transformuje na dva samostatné subjekty, odčleňuje zákazkovú obchodnú činnosť (metráž) na samostatný právnický subjekt a prijíma pôvodný názov odbytovej veľkoobchodnej organizácie REMPO, s. r. o.

2003

Logo

Bolo priznané pôvodné logo REMPO, aj s ochrannou známkou.

2010

Otvorenie
skladu

Otvorenie predajného skladu v Banskej Bystrici.

2013

Rozšírenie
sortimentu

Otvorenie nového supermarketu v Bratislave o ploche viac ako 2 380 m2 s ponukou rozšíreného sortimentu tovarov ochranných pracovných prostriedkov, čistiacich prostriedkov, náradia, technických tkanín, lán, motúzov, plastických výrobkov a plastov a mnoho iných v rozsahu viac ako 4 500 položiek.

2022

Spustenie eshopu

Spustenie nového eshopu.

Certifikáty a ocenenia

Divízie spoločnosti

Chránená dielňa

V roku 2011 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny priznal spoločnosti REMPO, s. r. o. postavenie chránenej dielne alebo chráneného pracoviska s účinnosťou od dňa 30.8.2011.

Vytvorili sme chránenú dielňu, aby sme pomohli ľuďom so zdravotným postihnutím získať prácu a našim odberateľom dávame možnosť pokryť potrebu náhradného plnenia a tým ušetriť na odvodových povinnostiach.

Čítať viac

Voľné pracovné pozície

E-commerce specialist

Čítať viac
Aplikácia loga

Aplikácia loga

Vaše firemné logo na pracovnom oblečení

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 50 €

Osobný odber na predajni

Osobný odber na predajni

Možnosť vyzdvihnutia objednávky na predajni v Bratislave

Vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní